Minta zjada miasto: Gofry można i bez morza

Gazeta Wyborcza

 

"Jeśli jednak mają być na słodko, ale wciąż nieco inaczej, zajrzyjcie do Waff'love przy Senatorskiej. Zjecie tu gofry belgijskie - sycące, bogate od masła i z przyjemnie chrupiącą skórką. A do nich najlepiej robione na miejscu lody i owoce lub równie domowa konfitura (morela z lawendą!)."

 

Lody miastu dla ochłody. Gdzie są najlepsze? 

Lody miastu dla ochłody. Gdzie są najlepsze? - Ranking lodziarni 2015

Gazeta Wyborcza

 

"Waff'love, ul. Senatorska 28. Choć Waff'love, jak nazwa wskazuje, stoi goframi belgijskimi, to nie mniejszym uznaniem cieszą się wyrabiane na miejscu lody. Do wyboru jest tylko kilka smaków, ale na spróbowanie zwykle czekają też tak zaskakujące, jak np. czekolada ze świeżą miętą czy lawendowe. Porcja - 4 zł. "

 

 

Wybieracie najlepsze lody w mieście. - Ranking lodziarni 2014

Gazeta Wyborcza

 

"Lawendowe z Senatorskiej, krówkowe z Ursusa, truskawkowe ze Świętokrzyskiej? Smaki tradycyjne czy kompletnie zwariowane? Jeszcze do godz. 17 w niedzielę można głosować na najlepsze lody w mieście."

 

 

Waff-Love

Warsaw Insider

 

"...Varsovians are no stranger to the waffle. So it’s no surprise a café has popped up on the scene and dedicated its whole menu to the pancake that looks like it’s been walloped by a tennis racket! Whilst strolling through Old Town and soaking up the only light available during this month, the lingering Christmas illuminations, we stumbled across Waff-Love. Upon entering the petit premises the homey waft of sweet crispy batter hit our senses, prompting us to peel off the winter layers and surrender to the temptations. A glutinous, finger licking, mouth dribbling feast followed...'

 

 

Waff'love

KUKBUK

 

"Każdy, kto przechodzi ulicą Senatorską, poczuje w nosie ponętny zapach maślanego ciasta drożdżowego. Nie sposób mu się oprzeć, nawet jeśli deseru nie mieliśmy w planach. " 

 

 

press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1